Ramsey Soccer Fall 2019 Results


Sunday, November 17, 2019 @ 3:00pm
Final
RAMS (Division 3 - Boys) 6
    ROC Spartans 1
 
Sunday, November 17, 2019 @ 3:00pm
Final
    HAW Chelsea Blu 0
HAMMERS (Division 4 - Boys) 2
 
Sunday, November 17, 2019 @ 3:00pm
Final
    W-R George 5
FIRE (Division 5 - Boys) 9
 
Sunday, November 17, 2019 @ 3:00pm
Final
RID Chargers (Division 2 Coed) 4
PISTONS (Division 2 Coed) 3
 
Sunday, November 17, 2019 @ 3:00pm
Final
TIMBERS (Division 5 - Boys) 5
    FLN Defensemen 0
 
Sunday, November 17, 2019 @ 3:00pm
Final
TORNADO (Division 5 - Boys) 9
    MON Vozzolo 4
 
Sunday, November 17, 2019 @ 1:00pm
Final
    OAK Team 1 2
SHARKS (Division 4 - Boys) 3
 
Sunday, November 17, 2019 @ 1:00pm
Final
    RID Chelsea 0
SABRES (Division 3 - Boys) 6
 
Sunday, November 17, 2019 @ 1:00pm
Final
CHARGERS (Division 4 - Boys) 3
    W-R Drotos 8
 
Sunday, November 17, 2019 @ 1:00pm
Final
HEAT (Division 5 - Boys) 4
    MON Deyring 1
 
Sunday, November 17, 2019 @ 1:00pm
Final
CANNONS (Division 4 - Boys) 4
    HAW Ninjas 6
 
Sunday, November 17, 2019 @ 1:00pm
Final
    FLN Whammers 3
BULLS (Division 5 - Boys) 1
 
Sunday, November 17, 2019 @ 1:00pm
Final
STRIKERS (Division 5 - Boys) 7
    P R Burrow Owls 1
 
Saturday, November 16, 2019 @ 11:00am
Final
    M P Green Avengers 2
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, November 16, 2019 @ 11:00am
Final
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 2
    FLN Cyclones 2
 
Saturday, November 16, 2019 @ 11:00am
Final
RID Cobras (Division 4 - Boys) 10
HAMMERS (Division 4 - Boys) 3
 
Saturday, November 16, 2019 @ 11:00am
Final
GALAXY (Division 5 - Girls) 5
    HAW United 1
 
Saturday, November 16, 2019 @ 11:00am
Final
    MON Ignatiou 4
CLASH (Division 5 - Girls) 9
 
Saturday, November 16, 2019 @ 9:15am
Final
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 3
    HOH Sunflowers 6
 
Saturday, November 16, 2019 @ 9:15am
Final
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 1
    HOH Dakotas 5
 
Saturday, November 16, 2019 @ 9:15am
Final
    WCL Rapinoe 3
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 3
 
Saturday, November 16, 2019 @ 9:15am
Final
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 5
    FLK Pawnee 5
 
Saturday, November 16, 2019 @ 9:15am
Final
    P R Spotted Owls 2
ICE (Division 4 - Girls) 3
 
Saturday, November 16, 2019 @ 9:15am
Final
BANDITS (Division 4 - Girls) 1
    FLN Speeders 4
 
Friday, November 15, 2019 @ 6:00pm
Final
OAK Team 3 (Division 4 - Boys) 3
CHARGERS (Division 4 - Boys) 2
 
Thursday, November 14, 2019 @ 7:30pm
Final
    RID Liverpool 5
RAMS (Division 3 - Boys) 1
 
Thursday, November 14, 2019 @ 6:15pm
Final
    P R Pygmy Owls 1
HEAT (Division 5 - Boys) 3
 
Thursday, November 14, 2019 @ 6:00pm
Final
    WYC Lightning 2
CANNONS (Division 4 - Boys) 4
 
Tuesday, November 12, 2019 @ 7:30pm
Final
    W-R Malaniak 0
TIMBERS (Division 5 - Boys) 1
 
Tuesday, November 12, 2019 @ 6:00pm
Final
    MON Lee 0
HEAT (Division 5 - Boys) 1
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:00pm
Final
    OAK Team 2 0
SHARKS (Division 4 - Boys) 4
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:00pm
Final
SABRES (Division 3 - Boys) 4
    MAY Falcons 3
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:00pm
Final
HEAT (Division 5 - Boys) 0
    MON Aiello 3
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:00pm
Final
    MON Buonocore 3
CHARGERS (Division 4 - Boys) 6
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:00pm
Final
PISTONS (Division 2 Coed) 2
WYC Glory (Division 2 Coed) 7
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:00pm
Final
    WAL Blue Demons 2
STRIKERS (Division 5 - Boys) 7
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:00pm
Final
HAMMERS (Division 4 - Boys) 1
    W-R Vazquez 3
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:00pm
Final
BULLS (Division 5 - Boys) 3
    M P Green Wave 4
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:00pm
Final
FIRE (Division 5 - Boys) 6
    MON Lee 3
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:00pm
Final
    ALL ARSENAL 4
TIMBERS (Division 5 - Boys) 2
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:00pm
Final
RAMS (Division 3 - Boys) 5
    RID Chelsea 2
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:00pm
Final
    N H Maples 6
TORNADO (Division 5 - Boys) 1
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:00pm
Final
    RID Mustangs 2
CANNONS (Division 4 - Boys) 6
 
Saturday, November 9, 2019 @ 11:00am
Final
ICE (Division 4 - Girls) 5
    OAK Destroyers 1
 
Saturday, November 9, 2019 @ 11:00am
Final
    MON Chelney 1
BANDITS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, November 9, 2019 @ 11:00am
Final
STRIKERS (Division 5 - Boys) 2
    G R Phantoms 4
 
Saturday, November 9, 2019 @ 11:00am
Final
    P R Eagle Owls 0
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 0
 
Saturday, November 9, 2019 @ 11:00am
Final
    N H Aspens 4
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 0
 
Saturday, November 9, 2019 @ 9:15am
Final
    HOH Sunflowers 2
CLASH (Division 5 - Girls) 0
 
Saturday, November 9, 2019 @ 9:15am
Final
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 1
    WYC Pride 1
 
Saturday, November 9, 2019 @ 9:15am
Final
    MAY Liberty 6
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, November 9, 2019 @ 9:15am
Final
    P R Barn Owls 2
GALAXY (Division 5 - Girls) 5
 
Saturday, November 9, 2019 @ 9:15am
Final
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 3
    FLK Flash 4
 
Tuesday, November 5, 2019 @ 7:30pm
Final
    FLK Seneca 6
CHARGERS (Division 4 - Boys) 0
 
Tuesday, November 5, 2019 @ 6:00pm
Final
    MON Deyring 2
STRIKERS (Division 5 - Boys) 2
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:00pm
Final
    FLK Phantoms 2
RAMS (Division 3 - Boys) 1
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:00pm
Final
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 7
    G R Gazelles 1
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:00pm
Final
CANNONS (Division 4 - Boys) 4
    W-R Drotos 2
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:00pm
Final
    P R Screech Owls 2
SHARKS (Division 4 - Boys) 5
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:00pm
Final
TORNADO (Division 5 - Boys) 4
    HAW Flyers 10
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:00pm
Final
    P R Burrow Owls 3
FIRE (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:00pm
Final
TIMBERS (Division 5 - Boys) 5
    MAY Shooters 5
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:00pm
Final
    HAW Knights 3
BULLS (Division 5 - Boys) 4
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:00pm
Final
    WYC Raiders 1
SABRES (Division 3 - Boys) 6
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:00pm
Final
STRIKERS (Division 5 - Boys) 7
    HAW Bulldogs 2
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:00pm
Final
    FLN Punchers 5
HAMMERS (Division 4 - Boys) 2
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:00pm
Final
    MON Dugan 3
HEAT (Division 5 - Boys) 4
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00am
Final
    MON Stephans 0
ICE (Division 4 - Girls) 1
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00am
Final
GALAXY (Division 5 - Girls) 4
    HOH Sunflowers 1
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00am
Final
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 1
    FLN Speedboats 2
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00am
Final
    HOH Tigerlillies 3
CLASH (Division 5 - Girls) 7
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00am
Final
    W-R Fallon 1
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 3
 
Saturday, November 2, 2019 @ 9:15am
Final
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 0
    FLK Aztecs 0
 
Saturday, November 2, 2019 @ 9:15am
Final
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 1
    MAY Flyers 7
 
Saturday, November 2, 2019 @ 9:15am
Final
    FLN Mariners 2
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 6
 
Saturday, November 2, 2019 @ 9:15am
Final
P R White Owls (Division 4 - Girls) 1
BANDITS (Division 4 - Girls) 1
 
Saturday, November 2, 2019 @ 9:15am
Final
    ROC Rebels 0
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 1
 
Tuesday, October 29, 2019 @ 6:30pm
Final
    HOH Redhawks 5
TORNADO (Division 5 - Boys) 2
 
Sunday, October 27, 2019 @ 1:00pm
Final
BULLS (Division 5 - Boys) 0
    MAY Kicks 0
 
Saturday, October 26, 2019 @ 11:00am
Final
    WYC Sting 1
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 3
 
Saturday, October 26, 2019 @ 11:00am
Final
    FLN Speedboats 1
GALAXY (Division 5 - Girls) 2
 
Saturday, October 26, 2019 @ 11:00am
Final
CLASH (Division 5 - Girls) 1
    MON Ignatiou 5
 
Saturday, October 26, 2019 @ 11:00am
Final
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 3
    WAL Enforcers 1
 
Saturday, October 26, 2019 @ 11:00am
Final
    G R Pumas 3
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 8
 
Saturday, October 26, 2019 @ 9:15am
Final
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 6
    W-R Katz 3
 
Saturday, October 26, 2019 @ 9:15am
Final
    HAW United 5
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 2
 
Saturday, October 26, 2019 @ 9:15am
Final
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 8
    RID Cyclone 3
 
Saturday, October 26, 2019 @ 9:15am
Final
    HOH Falcons 3
BANDITS (Division 4 - Girls) 4
 
Saturday, October 26, 2019 @ 9:15am
Final
    OAK Blue Waves 1
ICE (Division 4 - Girls) 6
 
Thursday, October 24, 2019 @ 6:30pm
Final
    HOH Grizzlies 4
TORNADO (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, October 20, 2019 @ 3:00pm
Final
    WCL Ronaldo 5
HAMMERS (Division 4 - Boys) 0
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
    FLN Punchers 7
SHARKS (Division 4 - Boys) 3
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
TIMBERS (Division 5 - Boys) 6
    FLN Blockers 6
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAY Comets 2
SABRES (Division 3 - Boys) 8
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
PISTONS (Division 2 Coed) 3
RID Vipers (Division 2 Coed) 4
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
CHARGERS (Division 4 - Boys) 4
    FLK Seneca 9
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
RAMS (Division 3 - Boys) 2
    P R Horned Owls 6
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
CANNONS (Division 4 - Boys) 1
    MON Amir 2
 
Sunday, October 20, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAY United 3
FIRE (Division 5 - Boys) 5
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:00am
Final
    WYC Dynamite 0
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 1
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:00am
Final
    P R Eagle Owls 5
CLASH (Division 5 - Girls) 0
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:00am
Final
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 2
    MP Green Angels 3
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:00am
Final
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 1
    MON Marrotte 4
 
Saturday, October 19, 2019 @ 11:00am
Final
BANDITS (Division 4 - Girls) 0
    OAK Destroyers 4
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:15am
Final
ICE (Division 4 - Girls) 5
    HAW Sky Blue 2
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:15am
Final
    MON Brinkman 4
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 3
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:15am
Final
GALAXY (Division 5 - Girls) 6
    M P Green Storm 1
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:15am
Final
    G R Red Raiders 1
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 5
 
Saturday, October 19, 2019 @ 9:15am
Final
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 5
    WYC Thunder 0
 
Tuesday, October 15, 2019 @ 7:30pm
Final
    HOH Mustangs 5
CHARGERS (Division 4 - Boys) 1
 
Tuesday, October 15, 2019 @ 6:00pm
Final
HOH Coyotes (Division 5 - Boys) 1
FIRE (Division 5 - Boys) 6
 
Monday, October 14, 2019 @ 7:15pm
Final
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 2
    Maywood 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 5:30pm
Final
    WCL Ronaldo 3
SHARKS (Division 4 - Boys) 0
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:00pm
Final
    MAY Shooters 1
TORNADO (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:00pm
Final
BULLS (Division 5 - Boys) 3
    HOH Grizzlies 2
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:00pm
Final
    MAY Torpedoes 4
STRIKERS (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:00pm
Final
    HOH Braves 9
HAMMERS (Division 4 - Boys) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 3:00pm
Final
    M P Green Dynasty 6
PISTONS (Division 2 Coed) 1
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:00pm
Final
RAMS (Division 3 - Boys) 2
    HAWBluStallion 6
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:00pm
Final
CANNONS (Division 4 - Boys) 5
    G R Power 1
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:00pm
Final
    HAW Blue Devils 2
SABRES (Division 3 - Boys) 3
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:00pm
Final
    HAW Bulldogs 2
TIMBERS (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, October 13, 2019 @ 1:00pm
Final
HEAT (Division 5 - Boys) 2
    HAW Knights 5
 
Saturday, October 12, 2019 @ 11:00am
Final
CLASH (Division 5 - Girls) 6
    WAL BlueCyclone 1
 
Saturday, October 12, 2019 @ 11:00am
Final
    MAY Galaxy 1
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 3
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:15am
Final
BANDITS (Division 4 - Girls) 4
    OAK GoldNarhwal 0
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:15am
Final
    W-R Ramsaier 1
GALAXY (Division 5 - Girls) 7
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:15am
Final
    HAW Blues 4
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 0
 
Saturday, October 12, 2019 @ 9:15am
Final
    HOH Falcons 3
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 0
 
Tuesday, October 8, 2019 @ 7:30pm
Final
    MAY Liberty 1
ICE (Division 4 - Girls) 5
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:00pm
Final
    WYC Heat 3
CANNONS (Division 4 - Boys) 8
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:00pm
Final
HAMMERS (Division 4 - Boys) 1
    WYC Wolves 6
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:00pm
Final
SHARKS (Division 4 - Boys) 2
    WCL Ronaldo 5
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:00pm
Final
STRIKERS (Division 5 - Boys) 5
    MON Dugan 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:00pm
Final
    HOH Coyotes 1
HEAT (Division 5 - Boys) 6
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:00pm
Final
    MAY Storm 7
TORNADO (Division 5 - Boys) 8
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
SABRES (Division 3 - Boys) 3
    MON Carvelli 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAY Falcons 3
RAMS (Division 3 - Boys) 0
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
PISTONS (Division 2 Coed) 3
    OAK Gannon 2
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
    MON Deyring 6
FIRE (Division 5 - Boys) 7
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAY Shooters 6
BULLS (Division 5 - Boys) 1
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
    RID Mustangs 1
CHARGERS (Division 4 - Boys) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:00pm
Final
TIMBERS (Division 5 - Boys) 3
    MON Aiello 4
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:00am
Final
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 1
    WYC Pride 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:00am
Final
    MON Marrotte 3
CLASH (Division 5 - Girls) 3
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:00am
Final
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 0
    HAW Blues 6
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:00am
Final
GALAXY (Division 5 - Girls) 7
    FLN Anglers 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 11:00am
Final
    FLK Furies 1
BANDITS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:15am
Final
    ALL SAINTS 5
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 1
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:15am
Final
ICE (Division 4 - Girls) 5
    RID Cyclone 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:15am
Final
    FLN Speedboats 3
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 0
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:15am
Final
    HOH Eagles 3
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, October 5, 2019 @ 9:15am
Final
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 8
    FLN Mariners 6
 
Thursday, October 3, 2019 @ 6:30pm
Final
    MON Lee 5
TIMBERS (Division 5 - Boys) 2
 
Sunday, September 29, 2019 @ 3:00pm
Final
    HOH Redhawks 2
STRIKERS (Division 5 - Boys) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 3:00pm
Final
HEAT (Division 5 - Boys) 7
    MON Vozzolo 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 3:00pm
Final
    HOH Broncos 1
PISTONS (Division 2 Coed) 4
 
Sunday, September 29, 2019 @ 3:00pm
Final
    WYC Lightning 0
SHARKS (Division 4 - Boys) 3
 
Sunday, September 29, 2019 @ 3:00pm
Final
BULLS (Division 5 - Boys) 2
    MON Deyring 2
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
SABRES (Division 3 - Boys) 1
    P R Horned Owls 1
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
CANNONS (Division 4 - Boys) 1
    RID Cobras 6
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
    P R Pygmy Owls 4
TORNADO (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
    FLK Stallions 1
HAMMERS (Division 4 - Boys) 2
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
    W-R Monti 4
RAMS (Division 3 - Boys) 0
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
CHARGERS (Division 4 - Boys) 0
    G R Power 4
 
Sunday, September 29, 2019 @ 1:00pm
Final
FIRE (Division 5 - Boys) 6
    MAY Torpedoes 7
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:00am
Final
    WYC Dynamite 0
ICE (Division 4 - Girls) 6
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:00am
Final
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 5
    FLK Furies 4
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:00am
Final
    MON Ignatiou 5
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 1
 
Saturday, September 28, 2019 @ 11:00am
Final
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 3
    ALL HEARTS 5
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:15am
Final
CLASH (Division 5 - Girls) 9
    ALL LADIES 8
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:15am
Final
    MON Tuli 0
GALAXY (Division 5 - Girls) 4
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:15am
Final
BANDITS (Division 4 - Girls) 5
    RID Fire 0
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:15am
Final
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 2
    FLN Wave Runners 8
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:15am
Final
    FLK Wind Storm 1
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, September 28, 2019 @ 9:15am
Final
    FLN Wingers 5
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:00pm
Final
PISTONS (Division 2 Coed) 0
    RID Chargers 4
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:00pm
Final
SABRES (Division 3 - Boys) 5
    MAY Falcons 1
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:00pm
Final
    FLK Seneca 8
CANNONS (Division 4 - Boys) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:00pm
Final
HAMMERS (Division 4 - Boys) 6
    ROC Missiles 1
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:00pm
Final
    HOH Coyotes 2
BULLS (Division 5 - Boys) 7
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:00pm
Final
STRIKERS (Division 5 - Boys) 2
    HAW Flyers 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:00pm
Final
TIMBERS (Division 5 - Boys) 0
    HOH Redhawks 6
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:00pm
Final
TORNADO (Division 5 - Boys) 5
    HAW Bulldogs 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:00pm
Final
    HOH Grizzlies 7
FIRE (Division 5 - Boys) 7
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:00pm
Final
    HOH Mustangs 3
CHARGERS (Division 4 - Boys) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:00pm
Final
SHARKS (Division 4 - Boys) 7
    W-R Bergman 1
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:00pm
Final
    P R Burrow Owls 1
HEAT (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAY Comets 2
RAMS (Division 3 - Boys) 2
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:00am
Final
    MAY Suns 1
CLASH (Division 5 - Girls) 6
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:00am
Final
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 2
    HAW Sky Blue 5
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:00am
Final
    MAY Liberty 4
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:00am
Final
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 2
    FLN Wingers 8
 
Saturday, September 21, 2019 @ 11:00am
Final
GALAXY (Division 5 - Girls) 7
    MAY Starlets 2
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:15am
Final
    G R Gazelles 1
BANDITS (Division 4 - Girls) 6
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:15am
Final
ICE (Division 4 - Girls) 6
    FLK Wind Storm 0
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:15am
Final
    ALL SAINTS 5
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 4
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:15am
Final
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 2
    G R Ravens 4
 
Saturday, September 21, 2019 @ 9:15am
Final
    G R Red Raiders 5
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:00pm
Final
    P R Burrow Owls 2
BULLS (Division 5 - Boys) 1
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:00pm
Final
    ROC Midnight Mowers 2
PISTONS (Division 2 Coed) 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:00pm
Final
    MAY Storm 1
STRIKERS (Division 5 - Boys) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:00pm
Final
HEAT (Division 5 - Boys) 4
    MAY Torpedoes 0
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:00pm
Final
FIRE (Division 5 - Boys) 6
    P R Elf Owls 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:00pm
Final
    MON Adams 2
HAMMERS (Division 4 - Boys) 5
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAY United 3
TIMBERS (Division 5 - Boys) 5
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAY Kicks 3
TORNADO (Division 5 - Boys) 4
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
    RID Mustangs 1
SHARKS (Division 4 - Boys) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
CHARGERS (Division 4 - Boys) 1
    FLN Reds 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
CANNONS (Division 4 - Boys) 6
    MON Buonocore 2
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
RAMS (Division 3 - Boys) 1
    HAW Blue Devils 4
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:00pm
Final
    MAH Broncos 1
SABRES (Division 3 - Boys) 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:00am
Final
    ALL SPIRIT 1
GALAXY (Division 5 - Girls) 6
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:00am
Final
    MAY Revolution 4
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:00am
Final
BANDITS (Division 4 - Girls) 2
    HOH Eagles 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 11:00am
Final
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 5
    ROC Rebels 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:15am
Final
    P R Sooty Owls 1
ICE (Division 4 - Girls) 2
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:15am
Final
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 0
    FLN Wave Runners 5
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:15am
Final
    FLN Cruisers 8
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 3
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:15am
Final
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 5
    FLN Surf 8
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:15am
Final
CLASH (Division 5 - Girls) 2
    ROC Sky Blue Nugget 0
 
Saturday, September 14, 2019 @ 9:15am
Final
    MAY Starlets 0
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 5
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:00pm
Final
TIMBERS (Division 5 - Boys) 6
    MON Dugan 2
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:00pm
Final
    OAK Team 2 3
CANNONS (Division 4 - Boys) 3
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:00pm
Final
STRIKERS (Division 5 - Boys) 6
    MON Aiello 9
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:00pm
Final
PISTONS (Division 2 Coed) 3
    G R Rockers 2
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:00pm
Final
    MON Khosla 4
FIRE (Division 5 - Boys) 6
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:00pm
Final
TORNADO (Division 5 - Boys) 5
    MON Lee 6
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:00pm
Final
    MON Deyring 1
HEAT (Division 5 - Boys) 0
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:00pm
Final
SABRES (Division 3 - Boys) 1
    HAWBluStallion 5
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:00pm
Final
    OAK Esak 2
RAMS (Division 3 - Boys) 6
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:00pm
Final
    MON Amir 1
CHARGERS (Division 4 - Boys) 3
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:00pm
Final
SHARKS (Division 4 - Boys) 6
    ROC Missiles 1
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:00pm
Final
HAMMERS (Division 4 - Boys) 2
    MON Remmert 4
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:00pm
Final
    MON Vozzolo 5
BULLS (Division 5 - Boys) 3
 
Saturday, September 7, 2019 @ 11:00am
Final
THUNDERBOLTS (Division 3 - Girls) 1
    MAH Thunder Birds 4
 
Saturday, September 7, 2019 @ 11:00am
Final
    P R White Owls 2
BANDITS (Division 4 - Girls) 5
 
Saturday, September 7, 2019 @ 11:00am
Final
    MAY Galaxy 5
CLASH (Division 5 - Girls) 5
 
Saturday, September 7, 2019 @ 11:00am
Final
WONDER GIRLS (Division 5 - Girls) 3
    G R Leopards 1
 
Saturday, September 7, 2019 @ 11:00am
Final
GALAXY (Division 5 - Girls) 7
    FLN Mariners 2
 
Saturday, September 7, 2019 @ 9:15am
Final
    W-R Fallon 8
BLUE LIGHTNING (Division 3 - Girls) 3
 
Saturday, September 7, 2019 @ 9:15am
Final
TOUGHKIDS (Division 4 - Girls) 0
    MON Fuschetto 3
 
Saturday, September 7, 2019 @ 9:15am
Final
    W-R Kedersha 7
GOAL CATS (Division 4 - Girls) 6
 
Saturday, September 7, 2019 @ 9:15am
Final
ICE (Division 4 - Girls) 8
    HOH Falcons 3
 
Saturday, September 7, 2019 @ 9:15am
Final
    MAY Suns 1
AVALANCHE (Division 5 - Girls) 4